Trouwen doe je (als het goed is) maar één keer, en daar horen natuurlijk prachtige foto’s bij! Caroline en Micha keken enorm uit naar hun bruiloft en besloten alvast een loveshoot (ook wel pre wedding shoot genoemd) te doen op de prachtige Utrechtse Heuvelrug. Een perfecte manier om te wennen aan de camera en tegelijkertijd een mooie herinnering vast te leggen.
Veel mensen vinden het spannend om op de foto te gaan, en dat is helemaal niet erg! Veel bruidsparen vinden het fijn om vooraf een keer te oefenen, zodat ze op de grote dag ontspannen en vol zelfvertrouwen op de foto gaan. Caroline en Micha hadden precies dat in gedachten. Een fotoshoot voorafgaand aan de bruiloft heeft niet alleen als voordeel dat je prachtige foto’s krijgt, maar het helpt ook te ervaren dat een fotoshoot heel erg meevalt en zelfs heel leuk kan zijn. Tijdens de shoot konden Caroline en Micha ervaren hoe ik werk en gaf ik hen subtiele aanwijzingen om hen op hun gemak te stellen. Het resultaat? Spontane, ongedwongen foto’s vol liefde en plezier.
Echte emoties en spontane momenten
Het gaat om jullie samen, door middel van kleine opdrachtjes vergeet je dat je op de foto gaat en kan ik spontane momenten vangen. Alles draait om spontaniteit, heel simpel alleen maar jezelf zijn. Geen stijve poses, maar echte momenten.








Klaar voor de bruiloft!
Na deze gezellige fotoshoot voelden Caroline en Micha zich helemaal op hun gemak voor de grote dag. Ze wisten nu precies hoe makkelijk het is zich ontspannen voor de camera te bewegen, en hebben bovendien alvast een mooie serie foto’s om te koesteren. Als trouwfotograaf kreeg ik nog meer zin in hun bruiloft.
Ben jij ook op zoek naar een bruidsfotograaf en lijkt een pre wedding shoot je een fijne voorbereiding op jullie trouwdag? Neem gerust contact op – ik help jullie graag aan een ontspannen en onvergetelijke ervaring!